Sanatını Konuştur

Yarışma; %40 ve üzeri engel oranına sahip olmak şartıyla, yaş ve engel grubu ayrımı olmaksızın tüm engelli bireylere açık olan Sanatını Konuştur Resim Yarışmasına başvurular devam ediyor.

?️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 13 Kasım 2020

✍️ Yarışmanın konusu: Serbest

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Kargo

Resim Yarışması Şartları

  • Katılımcılar yarışmaya sadece 1 eserle katılabilir.
  • Yarışmaya katılacak olanların eser tesliminde, eser sahibinin; adı – soyadı, (kişinin kendi rızası olmak kaydıyla) engelli rapor fotokopisi, kısa özgeçmiş, iletişim bilgileri ve eser adını bildirmeleri gereklidir. (Engelli raporu dışında – engelli kimlik kartı vs.- kabul edilmeyecektir.)
  • Eserin uzun kenarlarının 100 cm’den uzun olmaması gerekmektedir. Eser, belirtilen adrese kargo ile gönderilebilir veya hafta içi 09:00-16:00 saatleri arasında elden teslim edilebilir.
  • Eser; daha önce hiçbir şekilde yayınlanmamış ve hiçbir yarışmada eser sahibi bilinecek şekilde, ödül ile değerlendirilmemiş olmalıdır.
  • Eser, zarar görmeyecek şekilde (korunmalı olarak) kargoya verilmelidir, zarar gören ürünler değerlendirmeye alınmayacaktır. Zarar gören eserden, eser sahibi sorumludur.

Eserlerin Teslim Yeri
Eserler, anlaşmalı olduğumuz PTT ile aşağıda yazılı olan adrese gönderilecektir.
İBB SOSYAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI Ataköy 7.8.9.10 Kısım Mah. Mimar Basri Mete Sokak. Airport AVM arkası BAKIRKÖY

https://edebiyatyarismalari.com/engelsiz-resim-yarismasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikte Kopyalama Yasaktır. ©️ Bu yazının her türlü telif hakkı yazarın kendisine ve/veya temsilcilerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
  • No products in the cart.
Sohbeti aç
Canlı Destek