Ücretsiz Sesli Kitap Kanalları/ Editör

Kimimiz daha fazla kitap okumak arzusundadır ama yapması gereken nice iş vardır. Kimimiz covid 19 sebebiyle evde zaman geçirmekte zorlanmaktadır. İçimizde kitap okumaya ayıracak vakti olan ama yeterli bütçesi olmayan da vardır. Bu saydığımız gruplar ve hatta daha fazla kişi için çözüm olabilecek bir öneri sunacağız sizlere.

Ücretsiz sesli kitap.

Sesli kitap hem işlerinizi yapabilir hem de herhangi bir ücret ödemeden kitaplarla aranızdaki mesafeleri aşabilirsiniz.

Cep telefonundan ya da bilgisayardan bir uygulama ya da YouTube kanalı aracılığıyla istediğiniz yerde birçok sesli kitabı dinleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü yazarların öykülerine, Türk edebiyatında öne çıkan pek çok kıymetli roman ve öyküye bu kanallar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

  • TRT DİNLE

TRT’nin sunduğu bu uygulama ile müzik, sesli kitap ve TRT’nin programlarını dinleyebilirsiniz.

  • AKIN ALTAN

Seslendirme sanatçısı Akın Altan, bu kanalda sesli kitap, şiir, deneme gibi çok sayıda edebi eseri seslendiriyor. Dilediğiniz eseri, onun sesinden dinleyebilirsiniz.

  •  ÇANTADA KİTAP

Nisan Kumru, dinleyenlerine birçok kitaptan seçkiler sunuyor. Beğendiğiniz bir bölüm sonrası, kitabı satın alabilir, beğendiğiniz bölümün içinde olduğu kitaba  kavuşabilirsiniz.

  • SESLİ KİTAP DÜNYASI

Sesli Kitap Dünyası”nın YouTube kanalında birçok yerli ve yabancı yazara ait romanlar, öyküler ve şiirler bulabilirsiniz. Seslendirmeler Zeynep ve Burak Aşkın, çizimlerse Sezen Özyıldız tarafından yapılıyor.

  •  EBRAR AYLA ÇİNAL

Ebrar Ayla Çinal’in huzurlu sesinden Türk klasiklerini dinleyebilirsiniz.

BİZİM KÜTÜPHANE

Bizim Kütüphane, okuyucuların ve yazarların beraber içerik ürettiği bir sesli kitap kanalı. Dünya edebiyatından eserleri dinleyebileceğiniz bu kanalda en az üç saati geçen kitapları bulabilirsiniz.

  •  

SESLİ KİTAP SOKAĞI- RADYO TİYATROSU

Radyo tiyatroları, sesli makaleler ve sesli kitaplara “Sesli Kitap & Radyo Tiyatrosu”, YouTube kanalında ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikte Kopyalama Yasaktır. ©️ Bu yazının her türlü telif hakkı yazarın kendisine ve/veya temsilcilerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
  • No products in the cart.
Sohbeti aç
Canlı Destek