Yazı Atölyesi/ Ayşe Sevim

Ayşe Sevim ile derslerimiz zoom programı üzerinden yapılıyor. Derste herkes aktif olarak katılım gösteriyor. Her sınıf için whatsapp grubu kuruyoruz. Oradan haberleşiyor, paylaşımlar yapıyoruz.

Ders öncesi size maille metin yollayacağız. Her hafta başka bir metin. Hikaye, şiir vs. Dersler de bu metinler üzerinden işlenecek. Hikayeler okuyup, kendi kurgumuzu oluşturacağız. Edebi metinler hakkında konuşacağız. Dersin genel hattını o hafta gönderdiğimiz metin oluşturacak. Bunun haricinde aylık kitap tahlilimiz ve film tahlilimiz oluyor. Sesli kitap dinleyip üzerine konuşuyoruz. Atölye içinde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Verilen sürede metinler yazıyoruz.

Derslerimiz hanımlara yöneliktir.

Atölye saatleri : 20.00 – 22.30
Detaylı bilgi ve kayıt için whatsapp numaramıza ( 0555 107 14 44 ) ya da [email protected]’a mesaj atabilirsiniz.

2 Comments

  1. Merhaba, başladığında kaçırmamak için bu seminer ile ilgili e mail almak istiyorum. Sosyal medyada çok aktif bir kimse değilim. Oradan takiple kaçırma ihtimalim çok yüksek. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikte Kopyalama Yasaktır. ©️ Bu yazının her türlü telif hakkı yazarın kendisine ve/veya temsilcilerine aittir. Yazıların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
  • No products in the cart.
Sohbeti aç
Canlı Destek