Kullanım Şartları


Kullanım Şartları

            netyazi.com isimli şuan içinde bulunduğunuz blog sitesi Burak ELİK’e ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir.

            netyazi.com isimli bu blog sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik:

netyazi.com ’da yer alan içerikler bizzat Burak ELİK ve misafir yazarlar tarafından netyazi.com blog sitesi için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini alıntı yaptığınız yazının altına yerleştirip alıntı yaptığınızı kanıtlamanız ve emeğe saygı göstermek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

- Bu yazı netyazi.com'dan alınmıştır
- Kaynak: netyazi.com

            Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar:

netyazi.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

netyazi.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve netyazi.com genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim:

            netyazi.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. netyazi.com ’da uygulanan bu gizlilik politikası ile ilgili her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi iletişim sayfasında bulunan forumu kullanarak ya da netyazi.com(@)gmail.com adresine mail atarak bize iletebilirsiniz.


Not: bu sayfa oluşturulurken; Blog Hocam'dan ilham alınmıştır.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder