ÖTV ÖĞRENCİLERİN SESİ OLACAK

            Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo ve Televizyon Programcılığı öğrencisi, genç yetenek Ömer Faruk Salman arkadaşları ile birlikte Öğrenci TV kanalını kurdu.

            Ömer Halisdemir Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölüm Başkanı Ömer Faruk Salman derslerde öğrendiklerini uygulamak için bir kaç sınıf arkadaşı ile birlikte Öğrenci TV kanalını kurdu. Her hangi bir kar amacı olmadan sadece kendilerini geliştirmek adına çalışmalarını yürüttükleri bu kanalı YouTube'dan ''Niğde Öğrenci TV'' adı ile bulup izleyebilirsiniz.
            Yedi Güzel Adam dizisinde yardımcı oyuncu olarak rol aldığı zamanlardan tanıdığımız aynı zamanda Hüsran ve Kara Sınıf kısa filmleri ile gönüllere taht kuran yakışıklı oyuncu Ömer Faruk Salman yoluna emin adımlar ile ilerliyor.
            Henüz birinci sınıf olmasına rağmen ''Öğrenci TV'' projeleri ile Niğde'de kendilerine belirli bir seyirci kitlesi kazanan gençler şehirde gerçekleşen gündeme dair olayları haber yapıp sosyal medyada yayımlıyor. Bu sayede hem eğleniyorlar hem de mesleklerini öğreniyorlar.
            İlk yılında Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölüm Başkanlığını kazanan Salman başarılarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Genç öğrenci kardeşlerimiz çalışmalarına devam ediyor. Kendilerine başarılar diliyoruz. Kaynak: pazarcikajans.com
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder