Domain, Web Hosting, Güvenlik ve Sunucu Çözümleriniz İçin Natro Firması

            Hangi hostingi kullanmalıyım? Hangi hosting firmasıyla çalışmalıyım? Hangi sunucu bana uygun? Hangi güvenlik sertifikasını almalıyım? Gibi sorular kafanızı kurcalıyor ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız. Bu yazımda siz değerli ziyaretçilerime Alanında lider olarak; Web Hosting, Domain, Sunucu ve Site Güvenliği gibi hizmetler sunan Natro firması hakkında bilgiler vereceğim. Tabi bu bilgileri verirken bir kısım Alan Adlarımı ve bir projemi de bu firmada barındırdığımı belirtmek istiyorum.

            Natro firması web hosting, sunucu, domain gibi hizmet verdiği alanlarda adeta bulunduğu pazarın lideri olmakla beraber, tamamen müşteri odaklı olarak hizmet veriyor. Bu ise firmanın ve hizmetlerinin kalitesini tamamen üst sıralarda tutuyor.

            Natro firması’ndan hizmet alanlar iyi bilir; herhangi bir sorunla karşılaştığınızda 7/24 sürekli muhatap olacağınız, karşılaştığınız sorunları çözüme kavuşturmak için size yardımcı olan birilerini bulabiliyorsunuz.


            Natro firması fiyatlandırma olarak piyasa standartlarına uygun olsa da; sunmuş oldukları ürün,  vermiş oldukları hizmet ve sağlamış oldukları 7/24 desteği göz önüne aldığımızda fiyatları gayet uygun. Hatta Bedavadan biraz pahalı desek yeridir.

            Her zaman söyledim yine söylüyorum; özellikle Web hosting, Domain, Sunucu, SSL gibi hizmet ürünleri aldığınız firmanın vermiş oldukları destek, ürünün garantisidir. Burada ödediğiniz para almış olduğunu ürününe gibi görünse de, aslında siz parayı firma tarafından 7/24 sağlanan hizmet ve desteğe ödüyorsunuz. Bunun için ise Natro gibi kaliteli, alanında uzman ve lider olan firma ile çalışmalısınız.

            Natro firması ile çalışmayı düşündüğünüz vakit, özellikle müşteri hizmetleri konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Gibi sorunuz varsa, ki kesinlikle bu soruyu unutun. Alanında uzman bir o kadar da lider olarak bulunan Natro firmasından sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca; Natro firmasından 7/24 olarak Online destek almak için, natro.net üzerinde bulunan online sohbet kanalını, müşteri hizmetleri destek panelini ayrıca size atanmış özel temsilciler doğrultusunda telefon ile herhangi bir problemle karşılaştığınızda veya bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

            Natro firması Domain konusunda gerek domain tescili, gerek domain yenileme ve gerekse de domain transferi konusunda en uygun fiyatları sunmakla beraber domain ürünleri üzerine sürekli kampanya yapan nadir firmalardan bir tanesidir.

Natro firmasından;

Domain Tescili, Domain Yenileme, Domain Transferi 
PHP Linux Hosting 
ASP Windows Hosting 
MSSQL Hosting 
Bayi (Reseller) Web Hosting 
VPS Sunucu
Dedicated Servers
 
Xservers 
Dynamic Cloud Servers 
Xtreme Server 
Sunucu Destek Paketleri 
Co-locationSSL Sertifikası
Hızlı SSLGüvenlik hizmetleri gibi çeşitli ürünlerin hizmetlerini alabilirsiniz…

            Ben dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım. Natro firmasının ürün, hizmet ve destekleri konusunda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayın

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder