Kitap ve Kültür Fuarına 7. Gününde 100 Bin Ziyaretçi

Uluslararası 3. Kitap ve Kültür Fuarı’na olan ilgi 7. Gününde de devam ediyor.


Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz hafta 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Şehit Ömer Halisdemir anısına açılan 3. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarına olan ilgi 7. Gününde devam ediyor.

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve Şehit Ömer Halisdemir anısına açılan 3. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarı 1 Hafta’da 100 Bin ziyaretçiyi ağırlayarak büyük bir rekora doğru adım atıyor.

Açıldığı ilk günden beri vatandaşların ilgi odağı olan Uluslar arası 3. Kitap ve Kültür Fuarı; Yazar ve Okurları bir araya getirerek, bütün kitapseverleri misafir etmeye devam ediyor.


Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (Kafum) 27 Ekim 2016 Perşembe tarihinde açılan ve 6 Kasım 2016 Pazar tarihine kadar sürecek olan III. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarının 7 Günlük ziyaretçi sayısı 97 Bin olarak gerçekleşti.

3. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarına; Kahramanmaraş’ın merkez ve merkez üstü ilçeleri başta olmak üzere çevre illerden de vatandaşların ilgisi oldukça yüksek. Fuarda stand açan yayınevleri ve yazarlar ise yaptıkları satıştan oldukça memnunlar.

         Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (Kafum) açılan 3. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarı sabah saat 09.00’da kapılarını kitapseverlere açarak, akşam saat 21.00’e kadar kitapseverleri ağırlıyor.

          Kahramanmaraş 3. Uluslar arası Kitap ve Kültür Fuarı’nda; Yayınevlerinin kitap satışlarının yanı sıra çeşitli konferansların ve söyleşilerin de yapıldığı fuarda aynı zamanda yazarlar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalıyorlar.


Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder