Evinizi Aydınlatacak İlginç Model Lamba ve Avizeler

          Bu yazımda geçen ki paylaşımımda olduğu gibi; yine Ertan Özyurt ağabeyimin kulağını çınlatarak yazıya giriş yapıyorum. Hatırlarsanız!

          Geçen Duvara Yazılı Kitaplar başlığında bir yazı sunarak Ertan Özyurt ağabeyimin kulağını çınlatmıştık. Şimdi bir kez daha kulağını çınlatmak adına; Ertan Özyurt ağabeyimizin son zamanlarda ağırlık verdiği ilginç modele sahip lamba ve avizeleri paylaşıyorum.          Ertan Özyurt ağabeyimiz aynı zamanda Elektrikçi olduğu için fikri ve el emeği kendisine ait olan bu ilginç modellerdeki lamba ve avizeleri müşterilerine sunuyor… Elbette ki takdire şayan olmasa buradan sizinle paylaşmam değil mi?

          İşte o meşhur El Emeği Göz Nuru;

          İlginç Model Sahip Lamba ve Avizeler…          Bu ve bunlar gibi daha nice ilginç modele sahip; El Emeği Göz Nuru Lamba ve Avizelere Özyurt Elektrikte rastlamıştım. Pazarcık’lı olana sözüm yok fakat Pazarcık’lı olmayan ziyaretçilerimize tavsiyemiz ise; “Eğer yolunuz Kahramanmaraş – Pazarcık’tan geçerse; hemen Cezaevi karşısında Ertan Özyurt ağabeyimizin bir çayını için”… Şeklindedir.

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder