#ŞanslıCuma Leyleğini Gören Var mı?

Sosyal Medya aracı olan Facebook hesabımda gezinirken karşıma ; Kahramanmaraş Merkez Onikişubat ilçe Belediyesinin planlanmış bir sponsorlu gönderisi çıktı. Üstelik bu Gönderinin adı ise #ŞanslıCuma ... 

Şimdi o sponsorlu gönderiyi inceleyelim; 


Gönderi de, 

#ŞanslıCuma Leyleğimiz bir değişiklik yapıp iç mekanlarda gezmeye çıktı. Leyleğimizin Kahramanmaraş'ın neresinde olduğunu biliyorsan yorum olarak yaz, doğru cevap verenler arasından çekilişle belirlenen 6 kişiden biri ol, Kalem seti ya da saat hediyelerimizden birini kazanma fırsatı yakala!
Şeklinde yazıyordu işte... Nasıl olduğunu merak eder gibi olduğunuzu hissetim.  Kendinizi kasmayın hemen bu yazının sol üst tarafta sizin için aldığım ekran görüntüsünü de koydum merak etmeyin. ;)

#ŞanslıCuma isimli bir leylek iç mekanlar da gezmeye çıkıyor. Yani bu iç mekanlar da; Onikişubat ilçesinin sınırları içerisinde yer alıyordur muhtemelen...  ;) Eğer Kahramanmaraş'ta gezerken bu #ŞanslıCuma Leyleğine rastlamışsanız, gerçekten çok şanslısınız. Sizi tebrik ederim...  ;)

#ŞanslıCuma Leyleğini gördüğünüzde ne yapacağınızı sorar gibi olduğunuzu hissetim!..  ;) Acele etmeyin o'nuda anlatacağım...  Öncelikle #ŞanslıCuma Leyleğini gördüğünüzde hemen Kahramanmaraş Onikişubat Belediyesinin Facebook sayfasına giriyorsunuz.
Akabinde ise, ilgili gönderiyi bulup yorum yapıyorsunuz. Bitti mi? Hayır daha bitmedi. Cevap verenler arasında çekiliş yapılıyor. Çekilişte belirlenen 6 kişiye kalem seti veya saat hediye ediliyor.

Vallahi ne diyeyim; yaptığı hizmetlerle her zaman adından söz ettiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçicek ağabeyimiz. Bakalım Sosyal Belediyecilik anlamında bizleri daha ne tür güzel projelerle adından bahsettirecek...  Alışageldiğimiz Belediyecilik anlayışının aksine, Onikişubat Belediyesi gerçekten her zaman fark yaratıyor. Bunu en iyi Kahramanmaraş'lılar bilir. Danışmak lazım edelere...  ;)

Ha; unutmadan söyleyeyim #ŞanslıCuma Leyleğinin nerde olduğunu bilmediğimden dolayı çekilişe katılamadım. Yinede sağlık olsun.  Pazarcık'tan selamlar diyecektim ama şuan gerçekten  şehirdışındayım.

Selam ve Dua ile
Allah'a Emanet Olun.. ;)
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder