Online Alışveriş Sayfamız Hizmetinize Açılmıştır.

            
Online Alışveriş Sayfamız Hizmetinize Açılmıştır. Netyazi.com olarak; kendi internet site veya bloglarınızın içeriğini zenginleştirmeniz için Makale Satışı ve Tanıtım Yazıları için Online Alışveriş Sayfamızı sizlerin hizmetine sunuyoruz.

            Makale Satışı Hizmetimiz Paket olarak yapılmaktadır. Yani Makale Satın almak istediğinizde ancak stokta bulunan paketleri satın alabilirsiniz.


İlk etapta başta zamanımız olmadığından dolayı yalnızca Stok üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. İlerleyen zamanlarda şartlar iyileşir ekibimizi büyütürsek sipariş üzerine Makale satışı yapılabilir. Bu durumda ki ilerleme ve gelişim süreci tamamen siz değerli müşterilerimizin ilgi ve alakasına bağlıdır.

            Online Alışveriş sayfamızda yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerini goshopier.com üzerinden oluşturduğumuz SSL Sertifikasına sahip Ortak Ödeme Sayfası üzerinde bulunan ekranda Kredi Kartınızla yapabilirsiniz. Fiyatı yüksek ürünlerimize 3-6 taksit imkânımız mevcuttur.


            Bunun yanı sıra; Ödemelerinizi yaptıktan sonra veya Banka Havalesi yapmak için bizlere netyazi.com[at]gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Banka Havalesi olarak yapacağınız ödemelerde lütfen mail ile iletişime geçin. Banka Havalesi ödemelerini “Enpara.com, Ptt ve Papara” üzerinden yapabilirsiniz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.


Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder