LİNK.TL Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?            En çok merak edilen konulardan birisi; İnternetten Para Kazanılıyor mu gerçekten? Yada kazanıldığından eminsiniz, çevre faktöründen dolayı buna şahit bile olmuşsunuzdur. Fakat gel gör ki, ne yapacağınız bilmiyorsanız; Burada sizlere elimden geldiğince bildiğim, öğrendiğim bütün yöntemleri anlatmaya çalışacağım. İlk olarak LİNK.TL yani Link Kısaltarak gelir elde etmeyi anlatacağım.

LİNK.TL Nedir? 
LİNK.TL  Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?
            Link.TL Url shortener! Yani Link kısaltma servisidir.

            Son zamanlarda özellikle webmaster forumlarında dikkatimi çektiğinden dolayı burada sizlerle paylaşma gereksinimi duydum.
            Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; Link kısaltma servislerinden gelir elde edilebileceğini sanmıyordum. Ta ki LİNK.TL ile alakalı webmaster forumundaki başlığı görene dek...
Neyse biz konumuza dönelim;

            LİNK.TL ile sadece aklınızı kullanacaksınız. Yani Link kısalttacaksınız ve kısalttığınız linkler üzerinden 1000 farklı kullanıcıya ulaşacaksınız. 1000 derken webmaster forumlarında bunu 1K olarak belirtiyorlar. ;)

            Kısalttığınız linkleri sosyal medya üzerinden varsa internet siteniz üzerinden kullanıcı yönlendireceksiniz. Tabi bu klasik yöntemlerdir. Aklınızı kullanırsanız daha farklı yöntemler deneyerek gelir elde edebilirsiniz.

            Link kısaltmanın haricinde refarens üye sistemide var. Yani LİNK.TL üzerinden size özel linkinizden gelen kullanıcılardan ömür boyu %40 oranında kazanıyorsunuz.

LİNK.TL Kazanç Ödemesi Almak;

LİNK.TL üzerinden para kazanıp, kazandığınız para'nın ödemesini almak için;

            Ödeme limiti genellikle 17 TL’dir. Bu 8 ile 17 TL arasında değişmektedir. Sistemde o an ne görünüyorsa Ödeme Limiti o’dur… Ödemeler hemen hemen günlük olarak yapılmaktadır.

            Link.TL üzerinden kazandığınız parayı almak için papara hesabınızın olması gerekmektedir. Papara hesabınız yoksa; Hemen internet üzerinden papara resmi sitesine girerek ücretsiz hesap açabilirsiniz. Bknz: Papara Nedir?

            Türkiye’den getirilen 1.000 farklı ziyaretçiye ödenen para ortalama olarak 8 TL ile 16 TL arasında değişmektedir.

            LİNK.TL üzerinden para kazanmak bu kadar kolay, bir o kadar da basittir.

            LİNK.TL SİTESİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Kaybedecek bir şeyiniz yok, en azından kazanmak yolunda bir adım atmalısınız. Fikir sahibi olmak için en azından bir inceleyin derim. Tabi tercih sizin; Teklif var, ısrar yok…


Selam ve dua ile

Bilgi amaçlıdır. 

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder