Besle Kazan: Hem Eğlenip, Hem Kazanma Fırsatı

            Bu yazımda İnternette harcadığınız boş zamanınızı; hem eğlenerek hem de kazanarak fırsata çevirmenizi anlatacağım.

            Hepimiz internet üzerinden oyun oynuyoruz ki bu bilindik bir o kadar da inkâr edilemez bir gerçektir. Haksız mıyım? (Genelleme olarak tabi)

            İnternette harcadığınız boş zamanı hem eğlenip hem de kazanarak değerlendirmek ister misiniz?


            Cevabınız, Evet! İse; başlayalım öyleyse, oyunumuzun adının Besle Kazan olduğunu söyleyerek başlıyorum. Bu oyun da; Temel olarak süt, yumurta üreterek satışını yapıyor ve kredi elde ediyorsunuz. Ayrıca oyun da sattığınız ürünlerin birde TL karşılıkları da ayrıca hesabınızda birikiyor. Biriken TL belirli bir tutara ulaştığında ödeme alabiliyorsunuz.
            Bu oyunu kimler oynayabilir? Derseniz de, Temel olarak Üye olup/Üye girişi yapan ve Mouse (Fare) tutmasını bilen herkes oynayabilir.

            Ayrıca bu oyun mobil ortamda da oynanabilen bir oyundur. Yani istediğiniz her vakit, nerde olursanız olun oyuna girebilmeniz mümkündür.


            Oyuna bende yeni başladım. Şahsen bana eğlenceli geldi. Oyun ilk başlar da biraz sabır istiyor ama birde kazanç yönünden katkı sağladığından dolayı ayrı bir avantajı var. Eğer sizde bu oyunu oynayarak, hem eğlenip hem de kazanmak isterseniz buraya TIKLAYINIZ ...
Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Net Yazı

www.netyazi.com bir dizi bilgi blogu
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder